OmTVSvensk tv-guide till över 70 kanaler.

V Sport Premium

söndag den 25 oktober

V Sport Premium kanalen som visar fotboll bland annat Premier League.

Bild från filmen Premier League
Premier League

Stamford Bridge, London. Omgång 8. Från Stamford Bridge, London. (24/10-26).

Bundesliga highlights

Höjdpunkter från den senaste omgången av Bundesliga.

Premier League Big Interview

En djuplodande intervjuserie med aktuella spelare från Englands högsta liga.

Bundesliga Weekly

Uppdateringar och det senaste från Bundesliga.

Champions League magazine

UEFA Champions League Magazine.

Premier League review

Magasin från den senaste omgången i Premier League.

Premier League: studio

Premier League-studio med Richard Henriksson, Jonas Olsson & Bojan Djordjic.

Bild från filmen Premier League
Premier League

Anfield, Liverpool. Omgång 8. Från Anfield, Liverpool. (25/10-26).

Premier League: studio

Premier League-studio med Richard Henriksson, Jonas Olsson & Bojan Djordjic.

Bild från filmen Premier League
Premier League

Stadium of Light, Sunderland. Från Stadium of Light, Sunderland. (25/10-26).

Premier League: studio

Premier League-studio med Richard Henriksson, Jonas Olsson & Bojan Djordjic.

Ligue 1

Parc des Princes, Paris. Omgång 8. Från Parc des Princes, Paris. (25/10-20).

Bundesliga highlights

Höjdpunkter från den senaste omgången av Bundesliga.

Premier League review

Magasin från den senaste omgången i Premier League.